Skip to content

Tahan sooja. Kuhu reisida?

Kuna Eestis selle suvega on nagu ta on ehk siis ei olegi, tekkis mul isu kuhugi mujale sooja minna, aga ma ei tea kuhu. See soov on olnud pikalt, igapäevaselt lehitsen kahte reisiportaali, Tuusikut ja Novatoursi. Teab ehk keegi veel mõnd head lehekülge, kus võiks mõnele heale pakkumisele ehk peale sattuda? Ma veitsa kardan ise nullist reisi organiseerida.

Mu esialgne mõte oli Türgi, kuna sinna on neid pakkumisi söögi alla ja söögi peale, kuid üks blogilugeja informeeris mind bakterist, mida sealt võib saada ja nüüd kadus küll isu ära. Ma parem ei võta seda riski, kuigi Türgis tundub hetkel nii mõnusalt soe. Oeh.. keda huvitab, siis üks artikkel kah selle kohta siin. Ja noh ma natukene siiski pelgan Anniga kahekesi niivõinaa sinna minna.

Teine suur lemmik on Kreeka, aga ma ei tea, läheb vist nagu jahedaks? Ei? Ma olen neid ilmasid siin googeldanud ka nii, mis õudne, kirju juba silme eest, kus on soojem, kus külmem. Tahaks ikka veidi jumet ka saada omale, seda pole juba kaks aastat saanud. Kes on käinud Kreekal sügiskuudel, kuidas oli?!

Hispaania on ka valikus, tundub et seal ka veel soojust jagub, teisalt mulle meeldib Euroopas reisida. Tunnen end veidi turvalisemalt. Aga leida sinna all inclusive paketti nii, et me päris vaeseks ei jää, tundub peaagu võimatu. Ja nagu ma juba eelnevalt mainisin, siis ise organiseerida ma pelgan hetkel. Läheks üksi, oleks vast suva, aga Anni on ka.

Üldiselt siin minu mõtted on otsa saanud, Novatoursi lehel viskas paaril korral ka Portugali ette, aga jällegi.. ma ei oska midagi arvata ja noh vist isegi üks pakkumine oleks sobinud, kuid see oli nii kiirelt, me ootame endiselt Anniga oma passe. Eeldan, et järgmiseks nädalaks saame ikka kätte. Loodame!

Samas ma mõtlen, et äkki tõmbaks oma tuure maha, ootaks mõnd hüva pakkumist Egiptusesse, kus on kindla peale hea ja soe ning päikest saab kah, jume pärast muretsema ei pea, kuid ma olen seal kunagi väga ammu käinud ja mind üldse ei tõmba. Tundub nii tavaline. Igav. Ilmselgelt sinna ma ka Anniga kahekesi ei läheks, mis tähendab, et nii pea reisile ei saa ja see toob küll nüüd pisara silmanurka. Ma nii väga tahan päikest ju! Egiptusesse lendas ka vast mingi kuus tundi, mul pole õrna aimu ka, kuidas Anni vastu peaks selle reisi, aga noh jah, seetõttu ongi see ka varuvariant.

Ma tean, et reis oleks odavam, kui ma võtaks söökideta pakkumise ehk mingi korteri moodi toa vms, aga ma ei taha. Ma tahan lesida, puhata, olla nii et ma ei pea mitte midagi tegema, kui ainult oma last jälgima :D. Ma saan süüa teha iga päev kodus, nii et kuskil mujal viitsin ma sellega veel vähem tegeleda. Kas mu nõudmised on liiga kõrged?

Soovitage veel mingeid kohti, kuhu oleks lapsega mõnus reisida, kus on kindlasti soe ja päikest ka või lihtsalt muljetage oma reisikogemusi reisibüroodega. 

Annil ka nägu mossis, et sooja pole ja pusal ei või lukku lahti teha. :(

Be First to Comment

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga