Skip to content

Semperi beebitoidud ja Bambo Nature ökomähkmed

Sain maikuus ühe koostööpakkumise, mis tähendas siis seda, et Annile saadeti igasuguseid erinevaid Semperi (Rootsi juhtiv, enam kui 70.aastase kogemusega, beebitoitude tootja. Tooted on suhkru-, säilitusainete-, lõhna- ning maitseainetevabad) tooteid – tuubipüreed ja pudrud. Lisaks üks pakk Bambo Nature ökomähkmeid.

Anni suureks lemmikuks osutus teraviljapuder piimaga, mis on pirni- ja banaanimaitseline. Mina eriti peale piimamaitse midagi ei tundud, aga noh see ei loegi, sest ma pole enam beebi ka, nemad tunnevad kõiki maitseid puhtalt. Siiani andsin Annile milupa putru, aga viimane pakk tekitas talle imelikud laigud, ilmselt dermatiit jälle, kuigi kõik säilis ja normaalne, siis miskipärast oli ta lõpuks täpiline ning sügas end. Tegelikkuses sooviksin viia ta üle tavalistele putrudele, mida meiegi sööme, aga ta sülitab need alati välja ja lõpuks pean ikka beebiputru talle tegema. Nii et nüüd olengi meie armsat Rapla Maximast leidnud Semperi pudrud ka letilt üles ja ostnud prooviks ka maasikaga, mis ka Annile meeldis, nüüd jälle vahelduseks on pirni- ja banaanimaitseline käigus.

Hommikupudrud tuubis on hea variant neile, kellel on mõnikord väga kiire või siis ollakse väljasõidul, kindlasti lihtsam seda tuubi soojendada, kui pudrupakki eraldi kaasas tassida. Mina andsin ühel õhtul Annile ka seda tuubi maitsta, see on päris paks, seega oli lihtsam pigistada lusikale ja niiviisi teda toita, talle sobis ja kõhukese sai täis kah. Isegi võimlemispeol oli mul üks tuub seda kaasas, sest köögiviljaga või lihaga püreesid ta ei söö külmalt, puder sobis ja see hoidis ka kõhu kauem täis. Lemmikuks osutus pirni ja ploomiga puder.

Tuubis olevaid jogurtismuutisid alates kuuendast elukuust oli 3 tükki, aga mulle tundusid täitsa asjalikud, jällegi pigem paksemad ja Anni puhul on nii, et paksusid asju tema tuubist ei viitsi tõmmata, seega saan lusikaga teda toita. Kaasas olid veel ka samad tooted alates 1. eluaastast, ei tea, kas halb ajastus või mis, aga Anni peale esimest ampsu keeldus rohkem söömast, õnneks oli teine tuub veel ja mõni päev hiljem sobis söömiseks küll.

Üks piimasegu on ka Semperilt, Anni joob mul Aptamili ja igaks juhuks ma talle muud ei julge anda (niisama ei tohi ju piimapulbrit muuta), seega kui keegi soovib seda omale, siis võin vabalt anda proovimiseks. Või kui juba kasutuses, siis kulub ju ikka ära. Infoks võin siia öelda, et pidavat see olema hästi sarnane ema rinnapiimale, kuna sisaldab muuhulgas piimarasvagloobuli membraane (rasvagloobulid on looduslik piima ja rinnapiima koostisosa ja see muudabki segu sarnaseks emapiimaga).

Nii palju siis Semperist, mille toodetega jäime rahule ja ilmselt nii mõndagi veel vahel kasutame. :)

Tegelikult olin ma kõige rohkem elevil Bambo Nature mähkmetest, sest neid niiskeid salvrätte olen küll kasutamiseks ostnud ja mu meelest on need ka kõige paremad, mida olen proovinud.
Mähkmed on nunnud, loomapildikestega! Mulle küll meeldivad sellised ühemustrilised või üldse mustrita rohkem, aga eesmärgile mõeldes, siis pole väga vahet. Ei haise. Ei ole sees mingit imelikku sinist asja nagu Pampersil. Pehmed, muidu olen Annil kasutanud rema1000 ökomähkmeid, aga olemuselt on need veidi paberised vms, seega esimesed ökomähkmed, mis on minu meelest mõnusalt pehmed.
Katsetamisel olid teipmähkmed, kinnituskohad andsid hästi venima ja istusid üldse väga hästi jalas, kuigi tegu oli number 5 suurusega, aga Anni kannab pigem nr 4. Päeval on tal püksmähkmed, aga ööseks olid need teipkinnitustega mähkmed super head. :)

 

Kas teie pere lapsed on mõnd Semperi toodet proovinud? Või kasutanud Bambo Nature mähkmeid? Jäite rahule?

2 kommentaari

 1. Ma olen nii palju erinevates mähkmetes pettunud seega lõpetasin katsetamise ja jäin kindlaks pampersile ja tüdrukute huggistele. Bambodeni ei jõudnud.
  Samperi püreesid just proovisime. Meie plikale maitses eriti üks kohupiimaga variant.
  Kusjuures meil oli ka vahepeal tohutu pudrustreik. Põnni neljaviljapuder tuubis ja hippi tuubikad teraviljaga päästsid meid. Hommikul söömegi nüüd üldsegi jogurtiga püreesid, lisan maitsestamata jogurtit juurde. Samperil ka olemas aga proovisime ainult ühte maitse, äkki oli maasika-banaani. Kuna pliks on suures osas juba sama söögi peal mida me ise sööme siis ma eriti enam täishinnaga püreesid ei raatsi osta :P

  • anukasss anukasss

   Pampers toimis Annil ka, tegi töö ära, kasutasime mingeid premium care omasid, aga jubedalt haisesid. Haisu pärast lõpetasin nende kasutamise ära, leidsin FB sellise koha nagu “Mähkmed Taani ja Norra” ning sealt siis hakkasin rema1000 tellima, teipmähkmed, hoidsid ka kõike kinni ega haise, rahakotile ka ok hind, pakis 50tk vms ja 8eur – soovitan! Nüüd homme peaksin saama ka sama firma püksmähkmeid proovida, hea meelega kasutaks bambode teipe öösiti edasi, kuid Raplas neid ei müüda ja eraldi linna sõita sp ei viitsi.

   Anni sööb õhtuti meiega sama toitu, aga putrudega on tal just mingi eriline streik, liha ja kõike muud vitsutab küll sisse omale. Anni üks suur lemmikpüree on mango Põnnikas tuubis, need hetkel konsumis 85senti :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga