Skip to content

Kiire nädalavahetus

Teate, nädalavahetusel mõtlesin blogi peale ja siis otsustasingi, et kirjutan hiljem järele toimuvast, sest Raigo läks eile Norra, või noh esialgu Rootsi ja sealt edasi, aga sellest ma ei tahtnud praegu rääkida, vaid kirjutan eraldi mõnel päeval. Igatahes, mul oli üks vaba õhtu, käisime loomaaias ja pildistamas.

Vaba õhtu. See oli juba päris ammu paika pandud, nimelt esines 7.juulil Õllesummeril minu üks suur lemmik – HURTS. Ja, ma pole päris fänn, st ma igapäevaselt nende tegemisi peale instagrami/facebooki ei jälgi, elulugudega kursis pole, kõik lood ka selged ei ole, kuid väga väga mitmed laulud meeldivad ja neid võin küll kaasa ümiseda. Paar aastat tagasi käisin ka Saku Suurhallis nende kontserdil, vot. Noja, nõnda saigi nii, et leppisime Mariliisiga kokku selle mineku, konsulteerisin ka Raigoga, kuna tema pidi Anniga koju jääma, muidugi polnud tal selle vastu mitte kui midagi, sain südamerahus peole minna.

Üldpilt oli Õllesummerist väga igav. Ma kujutasin seda melu sellisena ette nagu ikka aastaid tagasi oli, kuid praegu ei näinud ma peale purjus soomlaste ja venelaste kedagi, eestlasi oli ka, aga kaldun siiski arvama, et soomlasi oli kordades rohkem. Tegime sellele platsile vist kaks tiiru peale, salvestasime endile ära WC asukoha, võtsime näksimist ja istusime ühe pisema lava ette, kus esinesid ka mingid bändid, aga me pigem nautisime päikest. Ja kui ma vahel olen siin Raigole naljaga kurtnud, et olen second hand, sest nüüd on mul armas laps ja mees ning kes mind ikka enam vaatab, keha on ka täiesti läbi omadega, siis üllataval kombel tuli miski meesterahvas seal minuga ikkagi rääkima, tähendab tal oli väga konkreetne jutt “Hey, you’re perfect. Do you have a boyfriend?” Tegelikult järelemõeldes on see ideaalsuse koht naljakas, st mille jaoks ma siis ideaalne olen? :D
Veidi hiljem istus kamp noormehi meie ette ja paaril korral kõnetasid meid “tüdrukud…”, see oli ka natuke naerma ajav, sest mul 21aastase emana on tunne nagu oleksin terve ilma ema ja kui keegi ütleb tüdruk mulle, siis tekib sellise 16-aastasetunne. Mitte, et see 5a muudaks midagi, kuid tahan öelda seda, et ma ei tunne end üldse tüdrukuna, ei, mehena ka mitte, vaid emana, ehk siis vast nagu vanem naisterahvas, haha.

Mu babyhair on küll väga vinge, aga paraku selle vastu ei aita miski.

HURTS oli absoluutselt amazing! Oeh, üks asi on neid kuulata autos või arvutis, teine asi on olla lava ees suures massis, kus bänd suhtleb rahvaga ja rahvas röögib kaasa laulda kogu hingest. Mul lihtsalt pole sõnu, sest see tõesti oli nii super. Lausa nii super, et pärast võtsin ühe kohvi omale kah, oli vaja ju autos veel muljetada, mida rohkem rääkisid, seda rohkem tekkis tunne nagu oleks ära armunud – no nii hea noh. Koju jõudsin kahest öösel ja ma ei suutnud magama ka jääda, sest emotsioone oli niivõrd palju. Kõhus keeras :D. Tore oli jälle väljas käia ning nüüd uue auruga kodus edasi lasta tavaeluga. :)

Foto: Eero Vabamägi (Delfi)

Laupäeval paistis päike ja ilm oli liiga soe kodus passimiseks, seega meie võtsime suuna loomaaeda, kuna Anni polnud seal veel käinudki. Muidugi sellise palavusega peab arvestama, et kõiki loomi ei pruugi üldse nähagi, aga mis seal ikka, vähemalt saime perena koos aega veeta ja jalutada, mitte kodus passida. Ma nii väga tahtsin ninasarviku beebit näha, kuid ta oli koos emaga vist kinni pandud, sest õues oli ainult isa, kes närviliselt tammus edasi-tagasi. Anni oli iga looma, linnu, kahepaikse vms nähes väga imestunud näoga ega saanud üldse aru, kuhu me ta toonud oleme. Vaatas oma suurte siniste silmade ja seletas “oooot-oooot-oooot” :D. Kalu vaatas ta kohe eriti pikalt ja peaaegu oleks vist lõug ka maani vajunud, mul tekkis juba tunne, et hingamise jättis ka vahele, no ausalt, ta oli terve loomaaia vältel šokis, seda muidugi heas mõttes, sest ta on täielik loomahull, ilmselt oli paradiisis omas mõtteis :D.

Otsustasime kerge õhtusöögi ka loomaaias olevas kohvikust võtta. Minu meelest väga okei hind prae eest 5€, sai ise valida salati ja ahjukartuli kõrvale, kas ahjuliha, kana, kotlette vms ning külm/soe kaste. Annile eraldi tellida ei ole mõtet, sest ta sööb meie taldrikust väga edukalt ja piisavalt vähe, enamasti liha. Paraku on aga nii, et kui asi tundub liiga hea, siis ei saagi see tõsi olla, nimelt oli kartulid täiesti toored. Sõime mõlemad oma lihad ära ja salati ka, kartulid jätsime järele, kuid naljakas oli see, et terve terrass oli rahvast täis, mitte keegi ei läinud kartulite kohta midagi ütlema, seega Raigo võttis meie taldrikud ja viis need tagasi, st kartulid siis. Kokk oli päris vihane, ei tea, kelle peale, kuid Raigo ees vabandas ette ja taha, lubas võtta omal soovil juua tasuta, meile sobis, sest tegelikult ülejäänud toit oli küll väga maitsev ja mis me siin ikka nokime.

Kokku jalutasime loomaaias pea 3h, täiesti uskumatu, kuhu see aeg seal kaob, ise mõtlesin et mingi tunnike vist oleme olnud, kui järsku vaatasin, et kell on juba kuus õhtul ja meil vaja veel pildistamiseks kiirelt riided osta. Me jäime oma perepäevaga rahule, eriti just seepärast, et ainult meie kolmekesi, muidu on ikka keegi veel kaasas, mõni sõber või pereliige, mis ei ole üldse halb variant, kuid vahel tahaks täitsa ainult oma perega ka olla. :)

Noja pühapäev oli see minu kaua oodatud päevakene, mil läksime Fotoraadiga pildistama. Esialgu käisin küll meigis ja soengus Maigreti juures, millega ma jäin rohkem kui rahule – tundsin end nii ilusana! Muide, soeng on ikka veel peas, haha. Ei raatsi ära lammutada. Meigi võtsin ikka õhtul maha, kuid nii kahju oli, tahaks tihemini nõnda kaunis olla.
Fotoraadi Kerli ja Mikk olid ka ääretult vahvad ja armsad, mul ei jagu sõnu lihtsalt, sest nende juurde me leiame kindlasti tee tagasi, pilte küll veel ootan, aga olles näinud nende töid, siis ilmselt ma ei pea pettuma. Teate, nad olid nii vabad, hullult püüdsid Anni tähelepanu igast kilgete ja hõikamistega, juhendasid meid ja noh.. ideaalne. Soovitan!!! Kui pildid kätte saame, siis näitan teile ka!

Vot selline tegus nädalavahetus meil oligi ja eilsest lõunast saadik oleme Anniga järgmised kaks nädalat kahekesi. :)

2 kommentaari

  1. Getter Getter

    Sa vist ei ole kunagi rääkinud sellest, et kuidas sa tööl teavitasid oma rasedusest (mitmendal nädalal, kellele ütlema pidid jne) ja kuidas sellesse suhtuti. Olid ju vist päris lühikest aega seal tööl käinud? Loeksin sellest meeleldi pikemalt, kui kirjutada viitsiksid :)

    • anukasss anukasss

      Ma olin jah alles 2 kuud tööl olnud, aga ütlesin alles siis, kui olin rasedusega arvel. Esialgu oma teamleaderile, kes siis ütles edasi personalijuhile, käisin ka eraldi personalijuhi jutul. Eks nad veidi kohmetud olid ja kuna mul on väga hea kollektiiv, siis veidi oli kahju ka neid mingiks ajaks hüljata, aga varsti juba tagasi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga