Skip to content

Exit Room: Pehme tuba

Enam vähem kuu tagasi käisime Exit Roomis ja saime väga laheda elamuse, sellest saab lähemalt lugeda SIIT. Laupäeval ootas meid juba uus seiklus, jällegi põgenemistoas, kuid seekord oli tegemist raskema ülesandega kui eelmisel korral.

Pehme tuba asub aadressil Tatari 54, Tallinn, kuhu sisenemiseks pole sul vaja saatekirja ega autot järele kutsuda, vaid võid vabalt omale sobival ajal sinna minna, eelnevalt broneerida aeg. Kohale jõudes võtab kitliga tädike sind vastu, soovikorral võid külastada WC-d ja siis juhatatakse sind pimedasse koridori, kus palutakse jalga panna valged sussid, hinge alla antakse üks valge tabletike ning jääd ootele – kott peas! Kätest kinni juhatatakse sind pimesi tundmatusse ruumi, kus aheldatakse teid kinni ja antakse 60 minutit aega põgenemiseks, vastasel juhul pole sa valmis ühiskonda naasma (nalii.. muidugi lastakse välja :D).

Ütlen ausalt, et Dracula tuba oli selle kõrval ikka väga lihtne või oli asi meis, kuna ei osanud üht vihjet korralikult lugeda, mis siis, et tegime seda mitmel korral kõva häälega. Mingil täiesti suvalisel hetkel tekkis mul korraks ka hirm, kuid mitte nii meeletu nagu Draculas, sest seal ma kartsin ehmuda, pehmes toas seda hirmu polnud, kuid valgus pani küll mingi aja peale oma mõistuses juba kahtlema.

Minu jaoks tekitas kõhedust veidi ruumi suurus, see oli nii pisike ja kõle. VALGE ja PEHME. Selleks, et aidata teisi, pidi algselt end aitama ja juba see pani mõtte proovile ning tekitas abituse tunnet. Ka erinevad hääled ja videopilt ei aidanud kaasa sellele, et jääda normaalseks, mingil hetkel ma läksin Raigo peale korraks ka närvi.

Igatahes, välja me saime, väga napilt. Aega oli 60 minutit, meie saime ukse lahti ja stopperil vajutati ajaks 59 minutit ning 19 sekundit. Ehk siis jäänud oli veel viimased 41 sekundit?! Muidugi mul tekkis vahepeal tunne, et me ei saagi välja ja siis olen küll pettunud, aga õnneks ei läinud nii. Ahja, Raigo mängis meile vingerpussi, nimelt tema sai väljapääsust esimesena välja, aga kuidagi juhtus nii, et me seda ei märganud, seega ühel hetkel avastasin, et meid on ruumis kolm, mõtlesin kas tõesti olen lolliks läinud juba, vaatan “Elina, Albert, mina…. kõik, kuidas see võimalik?” Aga jah, siis saime ise ka ukse lahti ja Raigo ehmatas meid teiselt poolt, mis polnud üldse fun, sest eelmisel korral ma juba sain südari. :D.

Ja nüüd tahaks veel minna!!!

ps! Sissejuhatav pilt on võetud Exit Roomi kodulehelt, www.exitroom.ee

Be First to Comment

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga