Skip to content

EBA 2017

Täna toimus/toimub EBA, kuhu mina see aasta ei jõudnud, aga see ei loegi, sest kandideerisin küll. Tean, et TOP10 jõudsin, mis on väga vahva ja ma üldse ei noruta, juba seetõttu, et ma ei viitsinud hääli nuruda. Ma olen õnnelik oma 500 lugeja üle! :) Aitäh teile!

Aga kelle poolt ma siis hääletasin ja kes selles kategoorias võitis?

ARVAMUSBLOGID
Minu hääle sai:
nullkulu.ee
Võitis: ebaparlikarp.ee

Ei, noh, võitjaga olen rahul, sest tegelikult vahel ka sinna blogisse satun, aga nullkulu loen rohkem. Meeldib kah!

AASTA UUSTULNUK
Minu hääle sai:
 kadrily.ee  ja ta võitis ka! Ja mul nii hea meel selle üle, sest ma mäletan esimest postitust, mis ilmus Marimelli blogis ja juba siis ma mõtlesin “veeel.. tahan veel lugeda!”

PERE- JA BEEBIBLOGID
Minu hääle sai: lipsuke , kes võitis ka selle kategooria! Ma ise kandideerisin ka selles, aga Lipsuke sai minult hääle just seetõttu, et tal tõesti ongi pereblogi, ma ei ole kordagi mingit veinijuttu sealt lugenud, mis kipub pereblogide teine äärmus olema, muidugi see ei ole ka keelatud, kuid tjah.. Kui lipsukese blogi välimus ka natukene parem oleks, siis meeldiks veel rohkem, seda ma mõistan, et ta laste pilte väga üles ei taha panna, aga muul viisil ju võiks ka blogi armsamaks muuta, eriti kui see nii suur osa tema elust on. :)

MEESTEBLOGID
Minu hääle sai
: amidahenryteeb.eu ja jällegi.. võitis ka! Mis ma oskan öelda.. kes siis Henryt ja ta blogi ei tea?! Võib-olla on asi selles, et ta tegelikult vahvalt kirjutab oma perest, mis mind köidab, kui oleks niisama mõne mehe pajatused, teab kas loekski.. :P

LOOMEBLOGID
Minu hääle saimiramii.com , kes ka võitis. Jeee! Kuigi ma ta blogisse satun suhteliselt harva, siis instagrammis ikkagi päris tihti ja tal on nii mõnusad pildid, hea kvaliteediga ja … kodused.

ELULISED BLOGID
Minu hääle sai:
 mallukas.com, ma mõtlesin, kas annan hääle talle, Triinule või Janele, andsin ikka Mallukale ja ta ka võitis. Aga vaikselt igavaks muutub, kui juba mitu aastat järjest sama blogi kõik kinni paneb, mul ei ole absoluutselt kahju, kõik on inimesed, aga võiks vaheldust olla. Samas on tore, et Jane sai kolmanda koha, sest ta nii väga tahtis saada esikolmikusse, ja no Triinu ka teine, ehk siis kõik mu valikud olid TOP3.

ILU- JA MOEBLOGID
Minu hääle saiinstagram.com/liisaleetma, ka tema võitis oma kategooria. Ta on ainuke ilublogija, keda ma päriselt ka jälgin, seega polnud lihtsalt varianti kellelegi teisele häält anda.

TOIDUBLOGID
Minu hääle saiolgainkitchen.com
Võitis: taimetoit.ee

Eks ma natuke kurb ikka ole, et Olga ei võitnud, sest tema blogist sain ma suurepärase vastlakuklite retsepti! Nüüd kuulsin, et makroonid pidid super head olema, nende tegemisega ma veel ootan, aga teada värk, kus see retsept siis tuleb. :)

TERVISE- JA TRENNIBLOGID
Minu hääle sai: paljasporgand.ee
Võitis: Fitloora.com

Mulle tuli üllatusena, et paljas porgand ei võitnud, aga samas otseselt kurb ka pole, ongi põnevam. Ütlen ausalt, et hakkasin teda rohkem siis jälgima, kui rääkis rinnaoperatsioonist, sest postitused selle kohta olid väga informatiivsed ja isegi põnevad.
Nali naljaks, aga võitja blogist ma ei teadnud midagi.

REISIBLOGID
Minu hääle sai: liisbett.ee
Võitis: seiklusjutud.blogspot.com

Ma loen Liisbetti blogi täpselt nii palju, kui ühes grupis ette viskab, otseselt sinna väga ei ole roninud, sest mul pole nii palju aega jälgimaks kõiki blogisid, mida tahaks. Hääle andsin ka seetõttu, et ainuke tuttav inimene selles grupis, nüüd võiks ajaviiteks seiklusjuttude blogi ka sirvida.

SPORDIBLOGID
Minu hääle sai:
annehanni.com/blog
Võitis: healthymargit.com

Hehe, kategooria, mida ma praktiliselt üldse ei loe, Anne sai hääle, sest oli kunagi Entrumi programmis üheks meie mentoriks ja mõni harv kord olen ka ta blogi lugenud, ükski teine nimi silma ei hakanud, seega oligi ainuke õige valik talle see anda. Võitja blogisse pole kunagi sattunud.

FOTOBLOGID
Minu hääle sai: fotail.ee
Võitis: Fotoraat.ee

Mul oli nii raske selles kategoorias valikut teha! Ooomaigaad, lihtsalt. Mulle väga-väga meeldivad Fotoraadi pildid ja me lähme ka juulis nendega pildistama, kuid Aili sai minult hääle, sest loen ka ta tavablogi(?) ja mulle meeldib, kuidas inimene on jätkanud teekonda alal, mis talle südamelähedane on. Ühtlasi olen ma tulihingeline Olli fänn. :D

VIDEOBLOGID
Minu hääle sai
: GeirStintVlogs
Võitis: Liisa Pärnpuu Youtube kanal.

Geirile andsin hääle puhtalt seepärast, kuna tegu on Rapla inimesega, keda ma tean päriselt ka ja esimesi vloge täitsa huviga vaatasin, enam pole aega saanud, kahjuks. Ma tegelikult ei ole inimene, kes jõuaks igapäevaselt kellegi videokanalit jälgida, nii et jah, see on koht, kus tutvus ka luges :D.

Kes nüüd tähelepanelik oli, siis märkas, et noorukite- ja kultuuriblogisid ma ei maininud, seda puhtalt seetõttu, kuna ma ei loe ühtegi. TÄIESTI NULL! Mitte üks nimi polnud ka tuttav, et äkki kunagi mõne postitusegi olen lugenud, aga ei. Vabandused siiralt, aga olen ka inimene, kõike ei jõua hoomata.

Kiidusõnad korraldaja meeskonnale, et üldse midagi sellist Eestis toimub ja äkki ikka järgmisel aastal ka ning siis lähen kindlasti kohale, 2015a olin küll platsis. Peace! 

Blogiauhindadele ei jõudnud, vanaema sünnipäeval käisime ja nüüd kodused!  https://www.instagram.com/anukasss/

5 kommentaari

 1. S S

  Kust seda top10 näeb?

  • anukasss anukasss

   Ma ei tea, äkki pannakse varsti üles, mina tean, sest küsisin üks päev Leenu käest, kuna ma ei saanud minna ja siis ütles, et jäin top10.

 2. Ausaltöeldes ei osanud ma unistada ka, et ma esikolmikusse saan. Tänud hääle eest!

  • anukasss anukasss

   Vat kui vahva!

 3. Aili Aili

  Nii armas, aitäh :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga